Про нас

Про компанію «Оконіка»
«Оконіка» - це фабрика вікон, що активно розвивається, яка працює на основі багаторічного досвіду з виробництва пластикових вікон. Завдяки високому професіоналізму та відповідальності наших працівників ми вже встигли завоювати визнання на такому великому ринку, як пластикові вікна та фурнітура для них. Що ж робить нашу компанію такою привабливою для клієнтів та партнерів?

По-перше, це професіоналізм наших працівників. Ми завжди орієнтовані на підвищення їхньої компетентності у сфері виробництва вікон ПВХ. Ми цінуємо кожного співробітника і завжди готові надати їм можливість для професійного та кар'єрного зростання, тому що вважаємо персонал головним капіталом на будь-якому заводі пластикових вікон чи будь-яких інших матеріалів. У нашій команді працюють відмінні фахівці з усіх галузей: виробничники, менеджери, бухгалтери, ІТ-фахівці та інші.

По-друге, набагато зручніше, коли й адміністративно – управлінський персонал та склад та виробництво вікон перебувають на одній території, і наша компанія повною мірою користується перевагами, які надає така структура. Завдяки цьому ми можемо оперативно реагувати на всі замовлення та безпосередньо контролювати якість виробленої продукції.

По-третє, наша компанія має всі необхідні ліцензії на виробництво пластикових вікон, на будівництво та монтаж, загалом, на всю діяльність, що здійснюється. Ми ставимося до наших дилерів як до партнерів, і висока кваліфікація та офіційне визнання нашої компанії дозволяє їм здійснювати виробництво пластикових вікон та монтаж пластикових вікон для бюджетних організацій з оформленням усіх необхідних звітних документів у повній відповідності до встановленого зразка.

 

Виготовлення вікон – це складний технічний процес, який потрібно довірити професіоналам, якщо ви хочете, щоб вікна прослужили довго і без нарікань. Компанія «Оконіка» - ліцензований виробник вікон, який надасть вам гарантію на всі матеріали. Вікна від виробника - це чудовий спосіб не тільки заощадити, але і бути впевненим у якості та походження продукції. Виготовлення пластикових вікон – це основний профіль нашої компанії, ми працюємо як з оптовими, так і роздрібними покупцями. Для наших партнерів, дилерів, ми можемо запропонувати вигідні умови співпраці, програму для розрахунку вартості та навчання роботі з цією програмою.

Ми займаємося виробництвом вікон, наші менеджери приймуть ваш дзвінок, розрахують кількість матеріалу та його вартість. Завдяки розвиненій логістичній системі наш завод металопластикових вікон доставить будь-яке замовлення власними силами.