Программа по развитию и поддержке своих партнеров

 

Якісні металопластикові вікна – справжня візитна картка компанії «Оконіка». Якість нашої продукції була неодноразово підтверджена незалежними дослідженнями та відмінними відгуками споживачів.

Крім того, кредо нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми вважаємо оптових дилерів нашими партнерами, тому нашим клієнтам ми пропонуємо пластикові вікна оптом на вигідних умовах. І сюди ми включаємо не лише продаж виробів із знижкою. Наші менеджери можуть разом з вами взяти участь у переговорах із великим замовником та підготуватися до участі у тендері.

Головна мета ТОВ Оконіка полягає у розвитку кожного конкретного дилера та досягнення максимальних успіхів разом з нами. Як то кажуть: «зустрічають по одязі»! Для цього ми пропонуємо всім партнерам відкрити фірмовий салон Оконіка.

 

  Фірмовий салон – це самостійний салон, оформлений та працюючий за стандартами VEKA, що пропонує якісний продукт та унікальний сервіс для покупців.

 

 

 

 

 

 

Ми допоможемо в оформленні інтер'єру та екстер'єру фірмового салону – Вам не потрібно наймати дизайнера, ми безкоштовно розробимо для Вас дизайн екстер'єру та допоможемо з оформленням інтер'єру Вашого салону.

 

Ви безкоштовно отримаєте:

1.Виставкові зразки

                     

2. Рекламний образ «Пан Кондратюк» на повний зріст                                               3. Брандмауер

                 

4. Стійка для буклетів                                                  5. Логотип VEKA з підсвіткою